školka Praha Maxik

 

Mateřská školka Břevnov Praha 6 a „Max Family Care Centre“ se představuje

Maxíkova soukromá školka Břevnov Praha 6 je určena dětem od 6 měsíců – 7 let, které budou rozděleny až do 5 tříd dle věku a znalostí. Mimo otevírací dobu školky, mohou budovu školky v rámci unikátního „Max Family Care Centre“ navštěvovat i děti starší, a to nejen našich stávajících klientů. Budova mateřské školy se nachází v bezprostřední blízkosti překrásného parku Ladronka. Čerstvý vzduch, rozsáhlé travnaté pláně s dominantou bývalé usedlosti na rozhraní Břevnova, Vypichu a Motola se staly vyhledávaným místem lidí všech věkových kategorií, pro které se zde nabízí nepřeberné množství aktivit, jak trávit volný čas. Pro děti je zde vybudované moderní dětské hřiště se skluzavkou a dalšími prolézačkami. Budova MŠ se nachází v nadstandardně řešené a prostorné vile s velkou zahrádkou. Klid a příjemnou atmosféru podtrhuje minimální frekvence dopravních prostředků. Díky svému skvělému umístění nabízí školka výbornou dostupnost ze všech směrů.

Břevnovská pobočka spadá v rámci klasifikace Maxíkovy jazykové školy do kategorie MaxExclusive. Tato kategorie nabízí všem klientům břevnovské pobočky maximální komfort nejen pro jejich děti ve formě exkluzivního portfolia služeb.

PROČ ZVOLIT PRÁVĚ MAXÍKOVU MATEŘSKOU ŠKOLU BŘEVNOV?

 • Otevírací doba nonstop (24/7/365) – od 2012
 • „Max Family Care Centre“ mimo otevírací dobu školky možnost umístění i starších dětí
 • Rozvoz dětí po Praze zdarma (při celonočním hlídání)
 • Unikátní aktivita MaxClever - intenzivní spolupráce s Dětskou Mensou ČR a Centrem Nadání, o.s.
 • Bohaté umělecké a sportovní indoor/outdoor aktivity
 • Průměrně 6 dětí na 1 učitele
 • Přijímáme děti již od 6 měsíců
 • Speciální aktivita MaxSmart - intenzivní přípravka na vstup do ZŠ – využití nejmodernějších výukových prvků (PC, interaktivní dotyková tabule využívající špičkové technologie IR)
 • Bio strava
 • Návaznost ZŠ ve 2 jazykových mutacích ve 2 lokalitách Prahy
 • Výuka v anglickém jazyce, pro děti cizinců možnost výuky v českém jazyce
 • Plně kvalifikovaný personál, vč. rodilých mluvčí a zdravotních sester
 • Laskavý a individuální přístup k dětem
 • Možnost pravidelných konzultací s našimi externími specialisty: pediatr, dětský psycholog, logoped, stomatolog, výživový poradce
 • Skvělá dostupnost
 • Unikátní Max-i-Care systém zabezpečující online vizuální přenos z prostor budovy školky do domova/kanceláře rodiče (v případě většinové preference rodičů)
 • Možnost daňového odpočtu

 

 

Speciální nabídky Maxíkovy jazykové školky:

1. MaxXmas - zvýhodněný zápis na školní rok 2012/2013

Využijte možnosti zvýhodněného zápisu Vašeho dítěte do 22. prosince 2011 a ušetřete 3.000,- Kč za registrační poplatek. V případě, že Vaše dítě započne docházku v červenci 2012, obdržíte od nás druhý prázdninový měsíc zdarma.

2. Soutěž o 1 měsíc docházky zdarma

Chcete vyhrát měsíc docházky do školky či jeslí zdarma? Připravili jsme pro Vás na našem facebookovém profilu soutěž o 1 měsíc docházky do Maxíkovy jazykové školky a jeslí zdarma.

3. MaxFriend

Doporučte nového klienta a získejte 1 měsíc docházky Vašeho dítěte zdarma! (V případě doporučení nového klienta klientem stávajícím náleží stávajícímu klientovi 1 měsíc docházky zdarma, a to do výše školného hrazeného doporučeným klientem v průběhu čtvrtého měsíce.)

V případě zájmu o některou z uvedených speciálních nabídek vyplňte Rezervační formulář níže.

 

FAQ – nejčastější dotazy

V kolika letech může dítě začít ve Vaší školce?

Přijímáme děti od 6/12/18/24 měsíců (dle pobočky).


Kdy je nejvhodnější začít s výukou angličtiny?

Platí, že nejlepší je začít co nejdříve. Mnohé odborné studie napovídají, že optimální věk jsou cca 2 roky věku dítěte.


Nebude dítě stresováno, když začne bez jakékoliv znalosti angličtiny?

V žádném případě. Děti v tomto věku berou cizí jazyk úplně jinak než děti starší. V rámci adaptačního procesu tvoří verbální komunikace jen cca 20 – 30 % celkové komunikace (dle věku dítěte). Ostatní složky neverbální komunikace – např. kontext, gestikulace, mimika atd., ale i např. kolektiv kamarádů – umožňují dítěti vždy odpozorovat či vytušit situaci. K tomuto samozřejmě dopomáhá i plně kvalifikovaný a zkušený učitel. Adaptační proces trvá v řádu dnů až týdnů. Ke každému nově příchozímu dítěti přistupujeme s maximální péčí a do plného zapojení se do kolektivu garantujeme rodičům nepřijetí dalšího dítěte.


Mám na dítě doma mluvit anglicky nebo jinak dítě připravovat?

Pokud nejste v jazyce bilingvní, je lepší ho neučit nic, protože tak Vaše dítě může pochytit chyby. Naopak je dobré s dítětem rozvíjet a zlepšovat vyjadřování v češtině.


Může dítě docházet méně než 5x v týdnu?

Ano, může. Osvojování si návyků, příjem informací a zejména znalostí anglického jazyka dítětem je ovšem možné efektivně zabezpečit v případě docházky pouze 4x – 5x týdně.


Jak jsou děti rozděleny do tříd?

Děti jsou rozděleny podle věku a znalostí do 3 - 4 tříd.


Jak je zabezpečená návaznost na výuku angličtiny po skončení školky?

Našim klientům zabezpečujeme/doporučujeme návaznost ZŠ ve 2 jazykových mutacích.


Kolik připadá dětí na jednoho učitele?

U dětí pod 2 roky to jsou 3 děti na 1 učitele, u dětí starších připadá průměrně 6 dětí na 1 učitele.


Jak rychle si děti zvyknou na nové prostředí, jak probíhá adaptační proces?

Adaptační proces u dětí do 3 let trvá max. 2 týdny, u dětí starších pak v řádu několika dnů. Všem rodičům, jejichž dítě do školky nastoupí, garantujeme exkluzivitu po celou dobu adaptačního procesu. Vřele doporučujeme zvolit v době adaptačního procesu intenzivnější docházku na kratší časový úsek (např. první týden 4x týdně od 9.00 – 12.00 h, druhý týden např. 8.30 – 13.00 h, další týden 8.30 – 15.00 h – tedy vč. poobědového spánku a odpolední svačiny – a další týden již dle potřeb rodiče. První dny jsou pro každé dítě velmi důležité. Je třeba k tomuto okamžiku přistupovat velmi citlivě, pečlivě a uvážlivě; vše směřovat k úspěšné adaptaci dítěte. Zejména v době začátku nového školního roku doporučujeme rodičům směřovat počátek docházky jejich dětí již na polovinu srpna, kdy je ve školce méně dětí a adaptační proces bývá v takových případech rychlejší. Adaptační proces je obdobím, které děti vnímají velmi citlivě. Je proto naším přáním udělat pro děti vše, aby se v novém prostředí cítily co možná nejlépe a s prostředím školky se co nejdříve ztotožnily.


Přijímáte děti i v průběhu roku?

Ano, děti přijímáme během celého kalendářního roku. Podmínkou je, aby kapacita školky umožňovala přijetí dalšího dítěte. Pokud je kapacita školky naplněna, nabídneme alternativní řešení, anebo přidání na seznam čekatelů. Kapacita školky na září každého roku bývá naplněna v průběhu ledna - března. Doporučujeme proto všem zájemcům, aby si místo rezervovali včas. Sledujte proto vždy naši Speciální nabídku, která klientům, kteří se rozhodnou včas, nabízí zvýhodněné podmínky.